logo

Swoje sukcesy osiągam ciężką pracą oraz nieszablonowymi działaniami. Jestem człowiekiem otwartym na nowości, uczciwym oraz pracowitym. Potrafię doskonale odnaleźć się w każdej roli jako historyk, wykładowca, badacz. Moje bogate doświadczenie mogę z powodzeniem wykorzystać, realizując Państwa projekty.

Czy chcesz abym zrecenzował Twoją książkę?

Uwielbiam czytać książki oraz o nich pisać. Zawodowo recenzowaniem książek zajmuje się od ponad 10 lat. Dlaczego warto mi zaufać? Do każdej książki podchodzę indywidualnie, czytając ją „od deski do deski”. Zawsze wybieram te fragmenty danej pracy, które mogą zainteresować potencjalnego odbiorcę umieszczając je w swojej recenzji.

Czy chcesz abym poprowadził wykład na Twoim spotkaniu?

Mam w sobie gen wykładowcy, który uwielbia opowiadać w interesujący sposób o historii. Od kilkunastu lat prowadzę wykłady, warsztaty, prelekcje dla młodzieży oraz dorosłych. Niekonwencjonalna forma, osobiste zaangażowanie oraz dbanie o merytorykę są wyróżnikami spotkań ze mną.

Czy szukasz osoby do prowadzenia badań naukowych?

Zajmuje się naukowym opracowywaniem wspomnień żołnierzy z XIX i XX wieku. Prowadzę kwerendy w archiwach oraz analizę danych. Mam doświadczenie w organizacji międzynarodowych konferencji naukowych oraz przygotowywaniu wystaw tematycznych. Moja ciekawość, żyłka poszukiwacza, sumienność oraz terminowość są moimi największymi atutami.

Zaufali mi

Social media

Formularz kontaktowy
    * Administratorem danych osobowych jest Kamil Kartasiński. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności.